Lité podlahy

Rekonstruujete, stavíte? Chcete nové podlahy, rovné podlahy? Jste na správné adrese. Zde se můžete dozvědět informace a nové, pro Vás ideální technologii. Jsou to lité podlahy.
Lité podlahy jsou v současnosti nejmodernější a stále žádanější variantou instalace podlah. Vyznačují se nízkou hmotností, výbornou tepelnou izolací a zároveň vodivostí s ideálním hladkým povrchem a rychlou instalací. Směs je smíchána s vodou a na stavbu dopravena buď v autodomíchávači nebo míchána přímo na stavbě, při tomto druhém způsobu musí být možné připojení na 380V. Tekutá hmota se vyleje do určených prostor, její samonivelační schopností se rovnoměrně rozleje v ideální hladký bezpórovitý povrch, který není třeba dorovnávat stěrkami. Lze upravovat ještě tři hodiny po instalaci, po 24 hodinách můžeme po podlaze chodit a po dalších třech až pěti dnech se může již plně zatížit. Je ideální pro položení podlahového topení a jako podklad pro položení marmolea, koberce či plovoucí podlahy.

Kvalita, spolehlivost, účelnost

Bezkonkurenční rychlost pokládky, rovinatost povrchu, energetické úspory a nízká hmotnost, toto vše vám zaručí lité podlahy.

This entry was posted in Nezařazené by . Bookmark the permalink.